GAZETKA

Gazeta "Zdrowe Nogi" Nr: 30

Pobierz pdf
WstępPaznokcie – odbicie naszego zdrowiaPrawidłowy rozwój i pielęgnacja stóp małego dzieckaProfesjonalny gabinet pielęgnacji stóp – niezbędne inwestycje i wyposażenieZmiany w obrębie płytki paznokciowej wywołane urazamiJak zadbać o kondycję zimą?PEELING: regulowanie procesów odnowy komórkowej w naskórkuProfesjonalna pielęgnacja w gabinecie kosmetycznym – zabieg złuszczający do korygowania niedoskonałości skórnych.Czy stopy zdradzają nasz charakter?

Początek roku to szczególny czas. Nowe wyzwania, plany i postanowienia. Rok 2012 nas również skłonił do zmian i poszerzania horyzontów. Trzymacie Państwo kolejny numer kwartalnika, który powstając specjal­nie dla Państwa przedstawia proble­my, przypadki i rozwiązania, które tak często doskwierają naszym stopom.
Będziemy radzić jak dbać o stopy naszych pociech, ale także jak profesjonalnie i facho­wo wyposażyć specjalistyczny gabinet pielę­gnacji stóp. Znajdziecie Państwo również podział na nowe, stałe działy tematyczne. Mając nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany przypadną Państwu do gustu, życzę miłej lektury i jak najmniej schorzeń w ob­rębie stóp.

Katarzyna Szturyło
Redaktor naczelny wydawnictwa ZDROWE NOGI